Tooted

 

Müügil toidulisandid ja loodustooted Siberi Altaist

Loodustooted baseeruvad Siberi Altai mäestike punahirve (Cervus Elaphus Sibiricus) kõrgkvaliteetsel lihapulbri ning sarvkoe kontsentraadil, mille tootmise unikaalne tehnoloogia võimaldab säilitada kogu bioloogiliste aktiivsete ainete kompleksi: makro- ja mikroelemendid, peptiidid (valgud), nukleiinhappe alused (kõrgmolekulaarne ühend elusrakkudes), kollageeni jpm..
OPanto Altai toidulisandid rikastavad organismi raua, fosfori, A- ja B grupi ning E vitamiinidega, toetab ainevahetust ning on asendamatute aminohapete allikas. Aine imendub tõhusalt ega tekita ladestumisi.

Altai punase hirve lihapulbri bioloogiliselt aktiivse koostise sisaldus:

Vitamiinid – Vitamiin B1, B2, B3, B5, B6, B12, E.
Naturaalne B grupi vitamiinide kompleks osaleb energia vabastamises ja süsivesikute ainevahetuses. B grupi vitamiinid stimuleerivad aju tööd, parandavad meeleolu ja kiirendavad ainevahetust. Nende varud kehas ammenduvad kiiresti pingelistes- või stressirohketes olukordades.
Vitamiin E on tähtis looduslik antioksüdant, mis hoiab ära kahjulike vabade radikaalide tekke ning mängib olulist osa mitmetes keha ainevahetusprotsessides. E-vitamiin aitab säilitada südame- ja silelihaste struktuuri ja tegevust, toetab punaste vereliblede teket ja aitab tagada raua, seleeni, A- ja K-vitamiini varusid organismis.
Aminohapete kompleks parandab seedimist ning liigsete vedelike kuhjumist kehas.
Glutamiinhapel on oluline roll immuunsüsteemis. Fenüülalaniin kaotab apaatia, nõrkuse ja unisuse ning on nn ehitusmaterjal “hea tuju hormooni” tekkimisele. Metioniin kergendab maksa tööd, aidates neutraliseerida maksal inimorganismi tekkinud mürkainetel.
Mineraalid – Raud, tsink, potassium, soodium, mangaan, magneesium, kaltsium, fosfor. Raud on unikaalne ja oluline mikroelement. Raud osaleb hapniku transpordis kopsudest kõikide rakkudeni, organiteni ja kehasüsteemideni. Tsink ja potassium mõjutavad aju ja närvisüsteemi. Tsink osaleb proteiini ja DNA sünteesis, mis on olulised kudede kasvuks. Samuti reguleerivad tsink ja potassium veresuhkru taset ja moodustavad kollageeni, millel on oluline osa naha uuenemisel. Potassium osaleb mitmetes ainevahetuse protsessides ja reguleerib südame aktiivsust.

Oleme Siberi Opanto loodustoodete maaletoojad ning ainuesindajad Eestis. 

Tutvumiseks astuge läbi EluPluss keskusest või helistaga telefonil 56225303