RAVI- ja ILUVANNID

Tervendav ravivann, mis parandavad tervist, noorendavad keha ning pikendavad eluiga. Lisaks erilistele Siberi taimedele sisaldavad ravivannid ka Altai haruldast droogi.

Vaata lähemalt »

Selle vanni stroogi koostis sisaldab rikkalikke olulisi vitamiine ja mineraalaineid, mis on vajalikud juuste, naha ja küünte seisundi parandamiseks. Rikas vitamiinide koostis hoolitseb teie naha eest: B-vitamiinid mõjutavad ainevahetust. 

Vaata lähemalt »

Vanni koostis on eelkõige mõeldud stressist vabanemiseks ning immuun-taseme tõstmiseks, samuti kasvuperioodi pingete leevendamiseks ning organismi turgutuseks pingeliste perioodide ning väsimuse korral.

Vaata lähemalt »

Piim sisaldab piimhapet, toitaineid ja vitamiine, mis niisutavad ja toniseerivad nahka, muutes selle pehmeks ja elastseks. Vanni lisatav lavendliõli annab lisaniisutust ja aitab nahal säilitada kollageeni ning võidelda peenikeste kortsude ja enneaegse vananemisega.

Vaata lähemalt »

Magneesium on üks meie keha toimimise alus. Tänu magneesiumile on meie keha võimeline erinevaid aineid omastama, nagu D-vitamiin ja kaltsium, ja teostama ainevahetusega seotud protsesse.

Vaata lähemalt »