Kleopatra piimavann

Kleopatra piimavann

Kleopatra piimavann

NOORUSE JA KAUNI NAHA SALADUS

Ajaloo üheks kaunimaks naiseks peetud Egiptuse kuninganna Kleopatra erilise kauniduse saladuseks oli piimavannide turgutav toime.

Nüüd on teiligi võimalus veenduda selle headuses ning nautida kümblemist meeli rahustavas ja noorendavas looduslikus orgaanilises piimavannis.

MILLEKS ON KLEOPATRA PIIMAVANN HEA?

Hooldatud ning siidjas nahk

Piim sisaldab piimhapet, toitaineid ja vitamiine, mis niisutavad ja toniseerivad nahka, muutes selle pehmeks ja elastseks. Vanni lisatav lavendliõli annab lisaniisutust ja aitab nahal säilitada kollageeni ning võidelda peenikeste kortsude ja enneaegse vananemisega.

Noorendab nahka ja muudab värvuse ühtlaseks

Piim sisaldab piimahapet – looduslikku orgaanilist nahka koorivat hapet, mis lahustab surnud naharakke kinnihoidvat ainet. Nahk muutub siledaks ja koos lavendliõliga soodustab uute naharakkude teket, aeglustades naha vananemisprotsessi.

Parandab tervist

Kleopatra piimavannis sisalduvad E-vitamiin ja tsink aitavad ennetada külmetushaigusi, lihasvalu, psoriaasi ja vereringehäireid ning see stimuleerib paranemist.

Leevendab ja rahustab ärritunud ning kuiva nahka

Piimas sisalduvad kaseiin, vadakuvalk, aminohapped, piimhape,  A-, D- ja E-vitamiin üheskoos toimides vähendavad naha punakaid laike ning muudavad selle ühtlaskeks. Samuti leevendab Kleopatra piimavann päikesepõletust ja koos lavendli eeterliku õliga leevendab mitmesuguseid nahahaigusi, nagu akne, ekseem ja psoriaas.

Lõõgastab ja rahustab

Piima siidjas pehmus ja lavendli eeterlik õli lõõgastavad keha ja vaimu, võideldes väsimuse, depressiooni, unetuse ja stressi vastu

Sobib kogu perele!